niin mistä niitä voi hakea
Mistä noita ACN
liittymiä saa
101416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mistään saa ACN ei ole edes toiminnassa, kahjot liittyvät niihin ja maksavat lähes 700€ oikuedesta myydä liittymiä köyhille joilla ei ole varaa radiolinjan,soneran,ym liittymiin.Kuulin, että mersun tehtailla saksassa kahdenvuoden jonot,on niin paljon suomalaisia uusrikkaita lisääntynyt.me köyhät ja tyhmät saamme kurkkia ikkunoista milloin naapuriin tulee uusi mersu tai bemari.
Itselläni ja monella muulla on kyseinen liittymä, itse toimin edustajana myös. Lisätietoja saat ottamalla yht sähköpostilla: [email protected]
mulla on kyseinen liittymä ja toimii, ainoa ongelma on ollut ettei ole tullut laskua
5,12. mennessä oli vasta tullut 40 000 liittymä hakemusta ja itselläni toimii jo voitko kertoa miksi tämä olisi satua???
Moi!
Ota yhteyttä vaikkapa meilillä: [email protected], niin kerron sulle lisää liittymästä.
ota yhteyttä tollaseen huijariin!! Hän puhuu kuitenkin sinut ympäri ja houkuttelee mukaan tähän "maailmanvalloitusbisnekseen".
Loppujenlopuksi joudut maksamaan n. 8 € liittymästä n. 700 € !!!
Siihenhän tämä ACN:nnän toiminta perustuu että saadaan lisää myyjiä, jotka rahoittaa nämä ilmaiset puhelut.
Ja kun edustajia on tarpeeksi firma ajetaan alas...(Ja se tapahtuu alle vuodessa)
Onhan näitä nähty!
- Antakaa nyt ihminen päätä itse millainen liitymä hän tarvitse . Jos hän haluu kuunella kuinka ACN toimii niin se on hänen oma päätös , ei sinun . Ihminen on sen verran järkevä että jos hänellä se ei sopii niin kyllä hän silloin osa sanoa EI , ja kukaan EI painostaa sitä että hän täyty alkaa niin kuin edustaja .
Tämän foorumin säännöissä jo kielletään tuotteiden ja palveluiden markkinointi ja mainostus, joten on kai oikein suotavaa, että kritiikkiäkin ACN:ää kohtaan esitetään. Terveellistä on liittymän vaihtoa harkitsevien lukea muutakin kuin yksisilmäistä ACN-hehkutusta.
Muista, että tämä on mielipiteitten ilmaisemiseen tarkoitettu palsta, ei mainostukseen!
Mene nyt jo vittuun tältä palstalta sössöttämästä hoono soomi!!
Menee loppukin uskottavuus koko ACN touhuun!
Vai ottaisiko joku liittymän tollaselta, joka tulee sössöttämään sinulle:
Osta huva liituma!!
ACN Mobile Friends-liittymiä saa ja niitä on myyty jo paljon.Jos olet kiinnostunut ACN-liittymistä ja haluat asiallista tietoa niistä, ota yhteyttä: [email protected]