viestejä poistetaan liian

Miksi esim viime syksyä ennen jätetyt viestit on jo poistettu?


Ei siellä vuosikausia niitä tietenkään tarvitse pitää, mutta miksi ne pitää poistaa niin nopeasti. Itsekin tuossa juuri muistelin erästä viestiketjua,......niin muisteluksi jäi, koska se oli jo poistettu.
1717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet liian tunteellinen tähän kiireelliseen,tehokkaaseen koneiden maailmaan. Kuka ny eilistä muistelee, kun huminenkin on jo mennyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nopeasti ! kirjoitti:

Miksi esim viime syksyä ennen jätetyt viestit on jo poistettu?


Ei siellä vuosikausia niitä tietenkään tarvitse pitää, mutta miksi ne pitää poistaa niin nopeasti. Itsekin tuossa juuri muistelin erästä viestiketjua,......niin muisteluksi jäi, koska se oli jo poistettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu