leirilläseksisävessassa

orvokille

Oli toukokuun loppua, olimme keränneet rahaa luokkamme kanssa että pääsisimme viikonlopuksi luokkamme kanssa jollekkin leirille.
Kävin viimeistä luokkaa yläasteella ja olin todennu luokamme tyttöjen kehittyneen aika lailla.
Luokallamme oli vain kuusi tyttöä, Sari, Tiina, Mari, Anniina, Hanna ja Kaisa.
Kaisa, oli pienikokoinen mutta hyvin naiselliset muodot hän omisti, suuret rinnat, kiintee perse.

Oli päivä ja istuimme linja-autossa, matkustimme kohti leiri aluetta.
Bussi pysähtyi mielenkiintoiseen alueeseen ja maikka selitti jotain mitä kukaan ei jaksanut kuunella, varsinkään mä, koska ajattelin ja katselin Kaisaa (Kaisa nukkui selällään bussin penkillä, hänellä oli lyhyt hame ja toppi päällä, kaisa oli hieman hikinenen ja se kiihotti mua) poistuimme autosta.
Huoneet valittii niin että pojat meni erikseen ja tytöt menivät erikseen.
Ilta tuli ja luokkamme pitivät ilta hartauksia.
Maikka käski kaikkien menees nukkumaan, mä eurasin Kaisaa, joka meni ulkohuussille päin,kun kaisa oli käynyt ilta toimillaan odotin mä sitä ulkopuolella.
"ai moi Joonas ja hyvää yötä" kaisa sano ja halas mua, siinä mun tilaisuun.
Rupesin nuolemaan kaisan niskaa, kaisa oli hämmentynyt, hyväilin rintoja, aloin riisumaa kaisaa sen vaatteista.
Kaisa nuoli niskaani, polvistuin kaisan eteen ja otin housut pois, työnsin kaisan sisälle vessaan ja suljin oven.
Kaisa istui haarat levitettynä ja mä aloin nuolla sen klitorista, tungin välillä kielen sen pyhäkköön. Kaisa voihki. Kohta lopetin ja kaisa alkoi avaamaan housujani ja otti sojottavan kullini suuhunsa, melkeen laukesin ja Kaisa huomasi sen ja lopetti. Katsoimme toisiamme ja hiljaisesta myöntymisestä, työnsin kullini pyhäkköön, molemmat voihkimme.
Kohta joku aukaisi oven, se oli maikka. Maikka katsoi meitä hiljaa ja Kaisa lähti juoksemaan, maikka tuli sisälle vessaan ja oti moloni joka sojotti vielä suuhunsa, jatkoin maikan kanssa, joka osasi homman, nuolin maikan pyhäkköä ja tumgin välillä kulliania sen sisään, maikka voihki, saimme molemmat

(tää on osittain totta, mutta toi maikka osuus ei oo, se vaan tuli oikeesti ovelle ja sanoi "lopettakaa herran isä." ja lähti pois. mä olisin halunnu meiän kiinteetä maikkaa panna kunnolla.)

6

7124

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nainen

      kiva, näpsäkkä juttu..jos on vielä tottakin osa.
      opettajana itse olen saanut myös yhden parin kiinni melkeen tositoimista

      • kiinnostaa

        munkin mielestä kaisa-juttu oli ihan jees

        kerro openainen siitä mitä sait kiinni miltei itse teosta


    • orvokille

      antakaa mulle...kommenttia

      • Joo

        Tämä on taas näitä tusina juttuja "nussin sitä ja se voihki ja se oli ihanaa, sitten saimme molemmat" jne. Voisi vähän tarkemmin kuvailla ja saada tohon vähän pituutta niin olisi jo paljon parempi. Aihekkin olisi tässä ihan hyvä. Tällaisenaan kuitenkin aika tylsä ja mitätön juttu.


    • black_rainbow

      aika likasta... mut ihan kiva!!! ;D

    • siru

      ulkohuussissa?! aika epäkiihottavaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      170
      1114
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      45
      753
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      723
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      137
      708
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      669
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      635
    7. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      208
      621
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      602
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      590
    10. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      580
    Aihe