Välillä munit asianosaisen eduksi ja välillä taas otat ne munat pois häneltä. Kumpi olet muna vai kana ? Vai onko se kasi porukka ottanut jokainen itselleen nimen Media-agentti ja näin vuorollaan käyvät sanelemassa käskyjään ?
Onko Media-agentti muna vai kana
Harald Hirmunen
5321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nikkiä käyttää usempi hemmo, pieniä erojakin huomasin....Media-agentti, media-agentti ja media.agentti, alkuperäinen lienee Media-agentti isolla alkukirjaimella ja tämä heppu on taatusti asianosaisena Kervine jutussa!
poistettiin ja pilattiin hauskat jutut.
Koiranpaska ketjuun on jätetty törkeimmätkin viestit, mutta tästä ketjusta lähti viattomat kukkokana jutut.
erillaisia Media-agentteja kun sitä johtaa Loviisan Kukko. Eikä monet Media-agentitkaan itsekään enää tiedä, kumpi oli ensin, Kukko vai Kana ja kenelle munat kuuluu. Ja miksi toisissa koreissa käy jatkuvasti munavaras.
vaan Meedio-agentti! Olen multipersoona käsittäen 8 henkilöä samassa paketissa. Kervinen
Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Kervinen Jiihaa!