missä kannattaa liirat

lähtö tänään lauantaina klo 20.50
3956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rahanvaihto pisteitä löytyy joka nurkalta ja kurssi on selvästi näkyvissä. Hotellissa tai lentokentällä ei kannata vaihtaa (huono kurssi). Oikein hauskaa lomaa! Itse joudun odottelemaan vielä melkein viisi kuukautta.

Äänestä

automaatteja on siellä paljon.
On helpointa, ei tarvitse kantaa rahaa mukana, nostaa tarpeen mukaan.
Tulee myös halvimmaksi, olettaen ettet ihan satanen kerrallaan nosta, koska joka nostosta menee nostokulut.
Ero ei ole suuri, mutta olen nyt kolmella reissulla verrannut ja edullisinta autimaatista nostaminen.

Äänestä
  • kohta menos :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihtaa turkissa kirjoitti:

lähtö tänään lauantaina klo 20.50

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu