audi V8 3,6

Audi v8 3,6 vm.90 kuumana kun kiihdyttää, niin 4000:ssa kierroksessa moottori lyö rajotinta päälle. kylmänä kiihtyy moitteetta. öljynpaineet ym on tarkistettu, ja hyvät oli. voiko olla jokin sähkövika kyseessä?
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko kellään ollu samoja ongelmia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PAUTURUKU kirjoitti:

Audi v8 3,6 vm.90 kuumana kun kiihdyttää, niin 4000:ssa kierroksessa moottori lyö rajotinta päälle. kylmänä kiihtyy moitteetta. öljynpaineet ym on tarkistettu, ja hyvät oli. voiko olla jokin sähkövika kyseessä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu