anteeksi. Kirjoitit joskus kauan sitten, ettei tarvitse pyytää anteeksi. Minulla on kuitenkin tunne, että anteeksi jäi puolitiehen.Pyydän anteeksi kaikkea mitä tein ja jätin tekemättä, kaikkea mitä sanoin ja mitä jätin sanomatta.
Anteeksi
anteeksi..
12879
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
No älä sano niitä mitä sanoit ja
sano ne mitä jätit sanomatta
Kuhan se ei oo mitään pervoa....
Tuo ensimmäinen lause kolahti ainaskin.
Ole huoleti :)
noin varma?
leikkiä? Oisit antanut olla kirjoittamatta.
kirjoittaa tänne pelkkää paskaa on ..??
muistaakseni kirjoittanut sellaista. Enkä aio ottaa nimettömistä kirjoituksista anteeksipyyntöjä vastaan ja olla hyvilläni että sentään vaivautui. sen verran kyllä osasi nöyryyttää että jos ei sen vertaa voi tehdä, että pyytäisi kahville ja toteaisi ohimennen että olen vähän pahoillani siitä millainen olin niin ei kai sitten tarvi anteeksi antaakaan.
ole sinulle jos et ole koskaan kirjoittanut sellaista??? Onko pää jo niin pipi että on pakko vastata jokaiseen viestiin??
ensimmäinen viesti johon tänään vastasin... joten jos olet jonkun muun pipipään kuin mun kanssa jutellut niin en ollut minä.
ainakaan sulle. Mulla on hänen viestinsä tallessa.
ne?
hän noin sinulle kirjoitti?
Minä olen saattanut kirjoittaa noin, mutta niin on toisaalta moni muukin.
Miksi et suoraan hänelle sano, jos kerran olette (ainakin olleet) yhteyksissä muutenkin?
Eipä tuo täällä ketään paljon taida lämmittää.