Myydään S60 kaasuläppäkotelo

Terooooo

Olis myynnissä elektroniikka-ammattilaisen huoltama kaasuläppäkotelo. Asentaja tutki kotelon potikan liukupinnat ja puhdisti ne erikoiskemikaaleilla. Olivat tosi likaiset. Myös läppärööri putsattu. Pitäisi toimia ok.

Kotelon kytkentäjohdosta puuttuu liitin päästä. Se tuskin montaa euroa maksaa sinisellä.

Kotelo on otettu irti seuraavasta autosta: Volvo S60 2001 20V 170hp


Hp: 200e.


Tästäpä jollekki "läppävikaselle" toimiva boksi todella halvalla (vrt. uusi 650e)

Myyn avokaupalla, eli ostaja voi vaikka viikon testailla kotelon toimivuutta ja tämän jälkeen päättää lähettääkö minulle sen takaisin vai maksaako.

Yhteydenotot: [email protected] tai iltaisin puh: 045-6715199

2

1419

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ostajat

      Ei ole kallis tuo kotelo,Ihmettelen tässä läppäkotelon sopivuutta toiseen samanlaiseen autoon.Fuusisesti saattaa käydä. Mutta mitenkä liene että toimiiko muuten? ,olen ymmärtänyt että vaatii ohjelmiston että pelaa toisessa samanlaisessa autossa. Epäilen että ei pelaa toisessa autossa olenkaan. Tuskin ottaa toista softaa vanhan softan päälle.

      • Terooooo

        Kyllähän noita myydään ympäri nettiä. Luulis kai pelaavan..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      129
      2083
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      105
      1906
    3. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      84
      1679
    4. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      66
      1559
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      33
      1212
    6. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1202
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      56
      1152
    8. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1103
    9. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      1076
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      1023
    Aihe