missä voi keskustella vain nikillä.
Kadotin sen osoitteen,
vanamo11
6244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
1) Avaa esim. gmail-sähköposti itsellesi, jos sinulla ei sellaista vielä ole.
2) Lähetä uudesta gmail-postistasi viesti osoitteeseen [email protected], jossa esittelet itsesi ja kerrot, miksi olet kiinnostunut uuden palstamme jäsenyydestä. Tai ihan mitä vain, millä voidaan todentaa, että olet bio-vanhempi.
Kun olet jäsen, osoite on http://biologiset.ning.com/
3) Sen jälkeen odota vastausta, jossa sinua neuvotaan asiassa eteenpäin.
Tarvitset siis sähköpostin esim. hotmailissa tai gmailissa. Kirjoita vaikka googleen sana gmail, niin löydät rekisteröitymislomakkeen, jolla avaat uuden sähköpostin itsellesi.
Tämä siitä syystä, että Ning ei ole yhteensopiva tässä mielessä kuin niiden sähköpostien kanssa, jotka ketjun aloitusviestissä on lueteltu. Jos lähetät kutsupyynnön esim. suomi24:n sähköpostista, sinne saamasi kutsulinkki ei yksinkertaisesti toimi.
mahdolisesti sosiaaliviranomaisten tarkkailu linkissä kertomassa ajatuksesi ja
lastesi asiat suoraan suden suuhun!
Niin kauan kuin kasvot ja kuvat perheestä ei näy voit jatkaa satumaailmassa elämistä viranomais tätien ja setien ohjauksessa..
trkkailulinkki oikein! Pikkasen heittää hulluuden puolelle tuollainen epäily, sori vaan.
Ei muuten ainakaan tuossa neuvotulla palstalla tarvitse kenenkään kertoa asioistaan enempää kuin tasan tarkkaan itse haluaa.
kiitos.
Tulipa taas härskejä vastauksia. On täällä tosi häiriintyneitä ihmisiä palstalla.
bio-vanhempia, vaikka bioja yrittävät asiattomasta käytöksestä syyttääkin.
Kyllä se asiattomuuksien lähde lukijalle nopeasti palstaa lukemalla selviää.
ole mitään aihetta rähinöidä. Nuo rähinät tulevat sossuilta/sijareilta/häriintyneiltä ihmisiltä.