käykö

terveystarkastajat ollenkaan ravintoloissa tai baareissa ?
Kävin tossa parinkymmenen kilsan päässä yhdessä baarissa ja voi armias miten se oli p....nen paikka.
Lika oli silmiinpistävää joka paikassa mihin katsoi joten ihmettelen, miten sellainen paikka saa pitää anniskeluoikeutensa..?
3755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai niin . . .

Äänestä

Paikan nimi??? Jos vaik alkais siivous kiinnostaa kun on nimi kaikkien tiedossa.. Vai kekesitkö koko tarinan pikku päässäsi!!!??? paikan nimi KIITOS!!! ja perkele

Äänestä
  • miten pystyy järjestämään terveysviranomaiset paikalle?? kuinka tämä käytännössä tapahtuu?? eikö sitä kannattaisi kuitenkin yrittää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nykyään.. kirjoitti:

terveystarkastajat ollenkaan ravintoloissa tai baareissa ?
Kävin tossa parinkymmenen kilsan päässä yhdessä baarissa ja voi armias miten se oli p....nen paikka.
Lika oli silmiinpistävää joka paikassa mihin katsoi joten ihmettelen, miten sellainen paikka saa pitää anniskeluoikeutensa..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu