DNA kytkyn toimitusaika

kyselen vain
3868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

teet siellä sopparin eikä ole mitään numeronsiirtoja sulla niin sit sä saat sen laitteen heti auki ja sopimus syntyy siellä. Numeronsiirrot voi sit pitkittää ja samoin jos tilaat netin kautta.

Äänestä
  • Ja seuraavaksi itkset, kun et pääse kytkystä eroon kesken sopimuskauden.

    Äänestä

  • klököl kirjoitti:

    Ja seuraavaksi itkset, kun et pääse kytkystä eroon kesken sopimuskauden.

    En minä ole tuo aloittaja! Laita viestis oikealle henkilölle jos meinaat jotain laittaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauan odottelen kirjoitti:

kyselen vain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu