FABLE?

jorma3

osaaks kukaan neuvoa, miten onkiminen tapahtuu Fable pc-pelissä, itellä ei onnistu millään, vaikka varmaan jo 200 kertaa yrittäny, jos näppäilee liian kovaa siima poikkeaa tai muuten kala karkaa? olen kohdassa graveyard, missä pitäisi kalastaa Nostron kilpi lammesta, eikä pelissä pääse eteenpäin päätehtävissä, jollei sitä saa. ?

5

404

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juupa joo

      eli klikataan, ettei kala pääse karkuun, kumminkin sopivasti, ettei siima poikkea, vasempaan koukkuun kiinni asti,

      • hyvä peli

        fable the lost chapters on kyllä hyvätasoinen peli, jota voi suositella.


    • lob

      Free Games at ROBLOX. Check out what I have been building lately!

      • gggbbb

        taitaa olla ihan lapsille tarkotettu!


    • asdadsasddsa

      lopeta painaminen heti, kun se siima meinaa katketa, ja alota painaminen sitte ku se palkki menee vihreemmäks. kala tulee sillee pikkuhiljaa :D se väsyy vähän ajan päästä ni pystyy vetää sen ehkä jos ehtii.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1058
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      972
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      883
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    Aihe