Tiesitkös, että

nähdä enää koskaan?
131277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

kipeää. Sä tietty muutat jonnekkin ja mä jään ikuisiksi ajoiksi miettimään, mitä meillä olis voinu olla, jos oltais saatu rauhassa tutustua.

Äänestä

mutta se oli sinun valintasi. Hetken paruin perääsi, nyt luovutin, eikun baariin. Hyvää loppuelämää :)

Äänestä
  • viestejä, mitä luin tuolla aikaisemminkin heh! Voisitkohan sä muka olla täällä? no....en usko ikinä maailmassa. Miten hitossa ehtisit yleensä täällä kirjoitteleen? Kaikki viittaa kyllä sinuun ja istuithan sä usein koneella tekemässä töitä:))

    Äänestä

Ja jos ei nähdä niin sitten ei.

Äänestä

olemassa myös oma elämä? :)

Äänestä
  • koitetaan nauttia elämästä ja hyväksyä tämä kaipauksen tunnekin.

    Äänestä

kuka olet niin ei kaikki luultais ettei nähtäis enää ihastuksiamme? Tuollainen on aika typerää.. Jos et voi tuon enempää kertoa niin sama ku olisit jättänyt kokonaan kirjoittamatta.

Äänestä
  • kanssasi.

    Äänestä

sä?

Äänestä
  • Aamusta iltaan ja jättää sit kommentoimatta itse, kunhan vaan kiusaa ihmisiä. Ja nyt se tietenkin kirjoittaa (taas), ettei ole mitään aikaisemmin kirjoitaanut:)

    Äänestä

  • Kirjoitaa vaan samaa kirjoitti:

    Aamusta iltaan ja jättää sit kommentoimatta itse, kunhan vaan kiusaa ihmisiä. Ja nyt se tietenkin kirjoittaa (taas), ettei ole mitään aikaisemmin kirjoitaanut:)

    Tuli ihan sama mieleen. Ja viimeistään huomenna se tietty pistää tuonne jonnekin et onpas tänne tullut vastauksia.. Blaa blaa blaa..

    Äänestä

on kirjoittaa tällanen kiusaamis - viesti tänne? Ootko niin vittumainen ihminen?

Äänestä

mä voin luvata, että tulen juoksujalkaa ensimmäisenä onnittelemaan, kun päätät vakiintua lopullisesti nykyises kans. Toivon sydämestä sille hommalle ja sun elämääsi onnea. Meistei olis tullut ikinä mitään päiväunia kummempaa. Ei meistä tässä kumpikaan muutu mihinkään ja sä halusit tehdä sun ratkaisut. Ei sillä, että mä tästä nyt olisin niin murtunut jotenkaan, et sä ole tän elämän viimeinen mies, enkä mä nainen ja kiemurat menee omia teitään. Joskus ne on valinnoista kiinni ja mulle ainakin tän tekee helpoksi se, et sä itse valitsit näin ja siinä ei tarvi arpoa sen enempää. Nättihän toi sun uusi olikin. Ei tässä ollut mitään epäselvää. Silti olis joskus kiva nähdä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


me ei kirjoitti:

nähdä enää koskaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu