monta sihteeriä. Mutta koskaan se sperman ruiskuttaminen kasvoille ei ole koskaan kiinnostanut. Mutta hyviä suihinottajia on osunut kohdalle. Kerran sihteerini otti suihin lentokoneessakin, Helsinki-Oulu reitillä. Sallin sen enimmäksen hänen oman fantasian toteuttamisen halun vuoksi. Naiset ovat ihania!!
Joo, pomona
olen pannut
4802
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos olet pomo ja sihteerisi on eden vähän hyvännäköinen ja lähtee mukaasi työmatkalle, niin se on varma pano!! Ainakin minun kohdallani.
hei pomo.. missä ois vessapaperia. :D
kun olen olen perustelluista syistä valinnut itselleni upean ja raamikkaan mies sihteerin, joka toteuttaa minuun täydellisen panostuksen. Harmittaa kun en voinut laittaa CV pyyntöihin valokuvaa navan alapuolelta:( Kyllä naispomokin kaipaa silmänruokaa.. pysyy linjatkin näin kurissa ja työmatkat taituu "leikiten" terkuin naispomona
voinko olal sun alainen. Ainakin oman pomon mukaan voisin lähteä ;) Nauti ajatuksestasi ;) t:Uusipari palstalla.