Helenalle

moi Helena =) serkkuni haluaisi että kerrot vähän hänen lähitulevaisuudesta koska hän itse ei osa kirjottaa suomeksi ja asuu ulkomailla. hän haluaa tietää millon esim naimisiin? lapsia ja monta? Hän on syntyny vuonna -86 ja on mustat hiukset. ja asuu Aasiassa.. et jos nuo auttais vähän sua.. kiitti tuhannesti =)
5155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hei, toivottavasti sain kiinni serkkusi energioista, etteivät sekoittuneet omiisi.. Kolmen vuoden päästä voisi avioliitto olla hänen kohdallaan ajankohtainen, noin 25-26-vuotiaana, ja tuleva aviomies taitaa löytyä opiskelukavereiden joukosta - hänellähän ovat opinnot vielä kesken, vai kuinka? Lapsia näin kaksi tulevaksi, tyttö ja poika jos oikein ymmärsin, ja perhe-elämä tuleekin merkitsemään paljon hänen elämässään, hänestä tulee oikein hyvä äiti lapsilleen! Työntäyteinen tulee elämä kyllä olemaan, mutta hän on ahkera ja aikaansaava ihminen, joka kyllä saa pyöritettyä huusholliakin ihan mallikkaasti kaiken muun ohessa. Ihan tavallista, iloista nuoren tytön elämää tulevat seuraavat vuodet olemaan.. Terveisiä serkullesi ja aurinkoista kevättä Sinulle! (Vastaan nyt taas, sillä sain juuri tiedon, että jälittäjä/häirikköä ollaan selvittämässä. Toivottavasti hän jättää meidät nyt rauhaan)

Äänestä

Sinun ja serkkusi olisi jo aika lopettaa tuo epäterve suhteenne... toisaalta pää lääkepilvessä ja jalat ilmassa kaiken aikaa, ei huolet paina, sinä jos kuka sen tiedät. Serkullesi: Huisten väri pitää valkaista ja silmät meikata punaisiksi. Minihame , avokaulainen pusero ja korkeat piikkikorot ja Thaimaan baareissa hänelle riittää vientiä. Herraseuraa riittää, eikä rahastakaan tule kapelo.

Äänestä

Naimiisiin ei veilä ole kiire. Se aika tulee kun on tullakseen, ei kuitenkaan vielä lähitulevaisuudessa. Lapsia on luvassa aikanaan. Kaksi tytärtä, yksi poika. Lasten isä tulee valtameren takaa, hänellä on sinivihreät silmät ja valeanruskeat hiukset. Vauraudesta ei tule olemaan puutetta. (Päätin vastailla kysyjille kuitenkin, sillä emme saa antaa periksi näille kopioijille.)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


näätkö vielä? kirjoitti:

moi Helena =) serkkuni haluaisi että kerrot vähän hänen lähitulevaisuudesta koska hän itse ei osa kirjottaa suomeksi ja asuu ulkomailla. hän haluaa tietää millon esim naimisiin? lapsia ja monta? Hän on syntyny vuonna -86 ja on mustat hiukset. ja asuu Aasiassa.. et jos nuo auttais vähän sua.. kiitti tuhannesti =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu