onko liikkeellä

Tuleeko teillä mieleen, mikä mua vaivaa, kun närästää jo viidennettä päivää ja maha aamuisin sekaisin. Jotenkin myös kiertää vatsassa ja koko ajan oksettava olo. Onko tämä joku mahaflunssa tai vastaava? Kuumetta ei oo.
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

>>>onko liikkeellä tällaista Tuleeko teillä mieleen, mikä mua vaivaa, kun närästää jo viidennettä päivää ja maha aamuisin sekaisin. Jotenkin myös kiertää vatsassa ja koko ajan oksettava olo. Onko tämä joku mahaflunssa tai vastaava? Kuumetta ei oo.

Äänestä

huolehdi, että juot nestettä riittävästi. Vahva tee ja sokerikorput auttaisivat ja suolakurkku ja appelsiinit.(kivennäistä ja vitamiineja) Rukoilen Sinulle paranemista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tällaista kirjoitti:

Tuleeko teillä mieleen, mikä mua vaivaa, kun närästää jo viidennettä päivää ja maha aamuisin sekaisin. Jotenkin myös kiertää vatsassa ja koko ajan oksettava olo. Onko tämä joku mahaflunssa tai vastaava? Kuumetta ei oo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu