Lost book of nostredamus

jotka alkaa tana kesana/ myos http://mabus.biz
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuinka muslimiot6 hyokkaavat eurooppaan. Solutus on jo tapahtumassa kiihtyvalla vauhdilla kiitos vasemiston. Antikristus ratsattaa lohikaarmeella liekkien paalla, ja voit tunnistaa muslimin kuskina. Taustavoimana nayttaa olevan illuminati. (nine stars)

Äänestä
  • nykyisen paavin vaakuna nayttaa etta muslimit (turkkilaiset) hyokkavat vatikaaniin taman ,paavin aikana, ja rajayttavat ydinpommin roomassa paavin paetessa.? (tana kesana?) tarja ja astrid avaa portit.

    Äänestä

  • on ovelasti symbolein kirjoitti:

    nykyisen paavin vaakuna nayttaa etta muslimit (turkkilaiset) hyokkavat vatikaaniin taman ,paavin aikana, ja rajayttavat ydinpommin roomassa paavin paetessa.? (tana kesana?) tarja ja astrid avaa portit.

    Roosevelt is becoming muslim, Korea will be divided into two part, Soviet will be 34-37 part and Iran will be divided in half.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nayttaa kuvin tapahtumat kirjoitti:

jotka alkaa tana kesana/ myos http://mabus.biz

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu