HUNKSIEN TREENIPAIKKA

HUNKSIEN TREENIPAIKKA Kirjoittanut: FOREVER TÖÖLÖ 19.4.2009 klo 14.25    Scandinavian Hunks http://www.scandinavianhunks.com & Forever Töölö http://www.foreverclub.fi/sivu.php?id=26 Olin itse samaan aikaan treenamassa kuin Hunksit eli jos ihailet niitä niin Foreverin punttisalille vaan :)
10613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

mainostaa,ihan paskaa sakkia.kyllä joku homo sinne voi ilmaantua,BUAHHAHHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..

Äänestä

Edullista kasvuhormonia ja huumeitakin??

Äänestä

Homoilu, se on miesten hommaa, uskokaa pois.

Äänestä
  • Onpas atleettia. Kuka tahansa saa ittensä ton näköseksi muutamassa kuukaudessa.

    Äänestä

Isona tekee??

Äänestä
  • Kuitenkin jokaisella esityksiä seuranneella kostuu.Tiedän kokemuksesta,miten tyttöystävälleni kävi.

    Äänestä

Eihän nuo hunkeron punkerot edes näytä kaikkea lavalla..liekkö sitten alapään puutteita pojilla. On kun suuren budjetin elokuva jonka juoni ei mene minnekkään! Ennen oli sellainen ryhmä kuin M.E.N.S joka oli rautaa se ja ei jäänyt yleisölle epäselväksi mitä siellä housuissa oli. Helppohan se on jos ei kaikkea näytä niin vaikka pistää jotain ylimääräistä housuun että paikat näyttis isommalle.

Äänestä
  • Hyvä Mr.Lothar

    Äänestä

Aivan surkea sali.

Äänestä

gallerian kuvia, ja eihän niissä ollut ketään, tyhjä sali. Ei antanut kovin hyvää kuvaa, kävijöitä nolla. Meidän salilla pyörät sun muut koko ajan käytössä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FOREVER TÖÖLÖ kirjoitti:

HUNKSIEN TREENIPAIKKA Kirjoittanut: FOREVER TÖÖLÖ 19.4.2009 klo 14.25    Scandinavian Hunks http://www.scandinavianhunks.com & Forever Töölö http://www.foreverclub.fi/sivu.php?id=26 Olin itse samaan aikaan treenamassa kuin Hunksit eli jos ihailet niitä niin Foreverin punttisalille vaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu