Ei kestä

Ei kestä Audi kun ajaa kovaa, katsopa, vain 170 km/h ja hajoo.. http://www.youtube.com/watch?v=ZP910l7WtfE&NR=1
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

fiksu. Eiköhän jokaisen merkin autoista joku ole joskus hajonnut.

Äänestä
  • joo muttei ne noin päreiksi mene sentään

    Äänestä

  • hajoo osiin kirjoitti:

    joo muttei ne noin päreiksi mene sentään

    Vai montako autoa olet oikein rikkonut?

    Äänestä

Sellaista se audismi on.

Äänestä

Kerro mieluummin omakohtaisia kokemuksiasi. Linkkiisi en viitsinyt kajota, minäkään.

Äänestä
  • on jatkuvasti pajalla pikkuvikoineen, onneksi on takuu. Sinäkin huomaat mikä Audi on kunhan joskus saat sen verran rahaa että pystyt ostamaan edes käytetyn. No hanki nyt ajokortti ensin skootterineiti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


audit kirjoitti:

Ei kestä Audi kun ajaa kovaa, katsopa, vain 170 km/h ja hajoo.. http://www.youtube.com/watch?v=ZP910l7WtfE&NR=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu