http://www.iltasanomat.fi/autot/1676978
Vaikuttaa kyllä hienolta. Ei taida muilta valmistajilta löytyä vastaavaa?
Audi RS3
tulee!
10858
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No, Golfistahan tehtiin se Lambon (?) koneella oleva erikoispainos, mutta ei nyt kyllä mitään muuta tuollaista pikkukinneriä "superauton" suorituskyvyllä tule mieleen.
olihan VW:ltä sellainen konsepti malli. Se moottori oli lainattu Bentleystä. Mutta ei taida olla tuotannossa muilla valmistajilla RS3:n tapaista autoa.
>ei taida olla tuotannossa muilla valmistajilla RS3:n tapaista autoa. Jos olisin riittävän uskonnollinen, kiittäisin varmasti luojaani siitä.
Onpahan mopopojilla jotain höpötettävää sitten ABC:n baarissa.
No olipa hieno tosiaan, olisi odottanut että RS mallissa olisi jotain tyyliä eikä se näyttäisi niin koppimopolta kuin vakioversio, noh olin väärässä mauton ja väritön kuten muutkin normaaliaudit.
se tulee tuotantoon. Tuohan on vain koemalli mikä noissa kuvissa on.
sitten kuvia tänne kun saat oman autosti tilattua.Millaisella varustuksella meinaat ottaa?
tilaamassa kun ei ole niin paljon rahaa. Kuvia löytyy sitten varmasti netistä kun se on esitelty.
Tosin tuo iltiksen sininen on täysin nykyisen S3.n vaatteissa oleva, sumarien ritilät on vaan peitetty jollain Biltema verkolla. En sanoisi mauttomaksi tuota S3 sportbackiakaan,tuli lomamatkalla bongattua valkoinen lasikatolla varustettuna ja eroittui kyllä massasta ja kauas.
Tuohon kun pistää virityslastun, niin siinä alkaa olla Ferrarit ja Porschet hädissään, ja se pikkuinen perheauto ei vaan tipu kannoilta autobahnilla vaikka miten käskee sitä superautoa :D