mahan murina

hassua kun maha "murisee" samalla kun vauva möyrii mahassa :D onko ihan normaalia?nyt on möyriessä murissukkin :D kun ei murise muuten kun silloin samalla kun toinen liikkuu :D
1243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla välillä kun kävelen tuntuu niinkuin hölskyisi. Sen oikein kuulee. Kaverikin kuullut.Ajattelin,että onkohan lapsivesi mikä hölskyy..=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mammy21 kirjoitti:

hassua kun maha "murisee" samalla kun vauva möyrii mahassa :D onko ihan normaalia?nyt on möyriessä murissukkin :D kun ei murise muuten kun silloin samalla kun toinen liikkuu :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu