digiboxin ja tallentavan dvd:n omistajat!!!

Haluatko ansaita helppoa rahaa?

Sinun tarvitsee vain nauhoittaa DVD-r:lle HIMin uuden vuoden keikka MTV3 :lta kokonaisuudessaan 31.12 ja lähettää se minulle!

Mä maksan tyhjän dvd-r-levyn, postimaksun ja 10€ vaivannäöstä!

mailaa

[email protected]
2442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-tuohon pitäsi hommata materiaaliin levitys- ja myyntioikeudet.
-10 euroa katsotaan tuloksi, josta pitäisi maksaa verot.
-tämä vaikuttaa työttömyyskorvauksiin (olen työtön)
-tämä vaikuttaa asumistukeen
-tämä vaikuttaa sossusta maksettavaan avustukseen.

Että tälläinen maa tämä Soumi. Täällähän oikein kannustetaan rikollisuuteen.
Minä olen kunniallinen kansalainen, eli EN kopioi/myy. Osta oma digiboksi.

Äänestä
  • Voin jättää maksamatta 10€ jos se on siitä kiinni (ja lähettää vaikka tyhjiä pulloja sen edestä). Digiboxi on, dvd-laite löytyy, mutta se ei tallenna yhtään mitään!

    Ohjelma tulee tv:stä, jolloin kuka tahansa saa tallentaa sen ja kopioida eteenpäin (tienaamattaa siitä). Kyseessähän ei ole mikään myytävä cd- tai dvd-levy, vaan TV-ohjelma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tipe kirjoitti:

Haluatko ansaita helppoa rahaa?

Sinun tarvitsee vain nauhoittaa DVD-r:lle HIMin uuden vuoden keikka MTV3 :lta kokonaisuudessaan 31.12 ja lähettää se minulle!

Mä maksan tyhjän dvd-r-levyn, postimaksun ja 10€ vaivannäöstä!

mailaa

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu