Hei!
Ekaa kertaa Ryan-airilla. Yritin katsella vanhoja viestejä, muttta päädyin lopulta kysymään itse.
ELI, olen hieman sekaisin kaikista maksuista. Tähän asti ymmärsin, että varaan liput ja mieluiten teen check-inin omalla koneella ja tulostan matkaliput etukateen. Ennen matkalippujen tulostusta minun täytyy kuitenkin maksaa 30 per lento?
Matkatavarat check-in. Täytyykö ruumaan menevistä tavaroista aina maksaa? Jos näin, milloin tämä maksu suoritetaan? Ilmeisesti ruumaan menevät matkatavarat jätetään normaalisti tiskille.
MIKÄ ON SIIS LIPUN LOPULLINEN HINTA?
LIPUN HINTA CHEK-IN ( MATKATAVARAT )
Chek-in ja lisämaksut?
Apuva*^¨
2653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Niin nämä on nyt ainaisia näitä juttuja. Maksun näet vasta kun visalaskusi tulee, ja laukku, 30euroo KYLLÄ, ja itse kannat laukkusi masiinaan , ei tiskille. Tää on niin tätä.
mutta kiitos vastauksesta. Tuota tiski/masiina juttua ei taida olla täällä mainittu. Ja hei hra Neropatti; VisaElectron maksajien ei tartte odotella visalaskua. Tää on niin tätä..