jouluiset terveiset! miten sitä kaipaisikaan kumppania omaan kotiin, lasten ja omaan joukkooni.
joskus "nuoruudessa" tuli oltua liian raisu ja sain lapsosia, joita rakastan...
mistä sais tietää onko olemassa yh-isiä, jotka ovat vl?
Elämä maistuu mansikalta ja jollonkin sitruuna tirskahtaa joukkoon, mutta sitä omaa rakasta kaipaa...
olen 31-v ja murrosikä perheessämme tekee tuloaan.
joskus "nuoruudessa" tuli oltua liian raisu ja sain lapsosia, joita rakastan...
mistä sais tietää onko olemassa yh-isiä, jotka ovat vl?
Elämä maistuu mansikalta ja jollonkin sitruuna tirskahtaa joukkoon, mutta sitä omaa rakasta kaipaa...
olen 31-v ja murrosikä perheessämme tekee tuloaan.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Olen 43-vuotias leskimies Etelä-Suomesta, ei lapsia.
Lestaleski.
hanki oma elama
vl-leski?
muuten en koe mitään yhteenhaluamisen tarvetta...
haluan säilyä uskomassa.
hyvät uuden vuoden toivotukset!!
olen ollut koko ikäni ja olen edelleenkin.
syöpä vei vaimoni pari vuotta sitten....
parempaa uutta vuotta sullekin.
osaa, kun olet menettänyt rakkaimpasi. Jäikö sulle lapsia?
Vuosi vaihtui ja nyt elellään taas "arjessa".
Mulla menee aika mukavasti tällä hetkellä. Ja ilo pilkistää nurkan takaa... :)
Miten sinä jakselet?
kiitos, liitto jäi lapsettomaksi. onkos sulla monta muksua? ilo pilkistää nurkan takaa....?
jaksamisessa ei mitään ongelmia, päivä kerrallaan täsä mennään eteenpäin töitä tehden
...mulla kurkistaa ilo nurkan takaa, koska olen "ihastunut"... olen löytänyt miehen, jolta saan vastakaikua...
rauhallisesti, mutta odottavalla kannalla :)
Mulla on yksi lapsi. Jo 11-vuotias. Villi ja kovan työn tuo mukanaan energisyydellään.
Ihme, kun et ole uudelleen naimisissa tai onhan se ymmärrettävää, jos yhtäkkiä rakas siepataan pois, ettei haluakkaan toista tilalle.
Kirjottele joskus, jos haluttaa, lisääkin.
Lumiset terkut !
Vaimo kuoli 2001 alkuvuodesta ja olisihan noita kiinnostuneita naispuolisia ollut. Kaikki vaan sattuivat olemaa "vanhojapiikoja" 35-40 vuotiaita.
Ajattele vähän asiaa, niin jos on muuttanut pois kotoaan 18v ja on yrittänyt löytää seuroista itselleen miestä siinä onnistumatta, on varmasti tullut omat piintyneet tavat ja oma "vapaus" mennä ja tulla koska on ollut yksin. Tämmöisen ihmisen kanssa tulee varmasti ongelmia ihan tarpeeksi, joihin en ole valmis ihan heti. Sinulla on lapsi, joten sait kiinnostumaan itsestäsi. Sinulla on elämänkokemusta muustakin kuin oman navan ympärillä pyörimisestä. Liittomme jäi lapsettomaksi, syytä ei koskaan tutkittu.
Missäpäin vaikutat? Hyvää alkanutta vuotta 2004!!!!!
...laittaa tai uskallatko laittaa oman sähköpostiosoitteesi mulle niin kirjoteltaisiin enemmänkin... kuin yleisesti kaikkien nähtävillä.
Lumiset terkut Suomenmaalta :)!
[email protected]
kirjoittele...