n.100 km Helsingistä

pienen mökin.ei tarvitse olla sähköäkään.Juomavesi kuitenkin.Vuokraisimme 7.6-2 viikkoa.Olemme äiti,ja teiniikäinen tytär emme juo,ja paikat pidämme puhtaina.Laitatko sähköposti osoitteen.
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laita s posti osoite niin saat tänään kuvia. Juhannus ikävä kyllä ei ole enää siinä vapaa, mutta perjantai iltapäivään voi olla

Äänestä

Kesäaikana 250 euroa viikko. 4 vuodepaikkaa. Sähköt on. Vesi ja sauna toisessa pihapiirissä aivan lähellä. Hiidenveden rantaan 390 metriä.Laita sähköpostiosoitteesi niin saat kuvia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluan vuokrata kirjoitti:

pienen mökin.ei tarvitse olla sähköäkään.Juomavesi kuitenkin.Vuokraisimme 7.6-2 viikkoa.Olemme äiti,ja teiniikäinen tytär emme juo,ja paikat pidämme puhtaina.Laitatko sähköposti osoitteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu