paljonko maksaa....

Ajattelin ostaa akvaarion,mut en viel pariin vuoteen.Tarvin silti apuu. Paljonko 200l akvaario uutena maksaa, jos on kehykset? ja millaisella alustalla sitä voi pitää ettei se romahda alas?
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noin 1500-2000 mummon markkaa.. Kunnon pöytä alustaksi.. mikä maksaa erikseen....

Äänestä
  • Luulin niiden olevan ainakin puolet vielä kalliimpia.Tietysti kaikista muista laitteista ja kaloista tulee sitten vielä lisää hintaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


help kirjoitti:

Ajattelin ostaa akvaarion,mut en viel pariin vuoteen.Tarvin silti apuu. Paljonko 200l akvaario uutena maksaa, jos on kehykset? ja millaisella alustalla sitä voi pitää ettei se romahda alas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu