aaaapuva!

Mitä teen kun olen ihastunut tulisesti erääseen skorpionimieheen. Tai ainakin uskon, että hän on skorpioni, en tiedä varmasti. Kiinnostusta tuntuu olevan myös hänen puoleltaan. Kaikki on vaan hyvin hienovaraista, koska molemmat ollaan varattuja. Mielestäni en häntä kuitenkaan saa, joten "unohda koko juttu" on turha neuvo...:) Auttakee auttakee hyvät immeiset nyt!!!
5554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos skorpionimies on kiinnostunut myös sinusta, niin ei muuta kuin menoksi ;0)On tietysti valitettavaa, että mukana on kaksi muuta osapuolta, mutta totuus on se, että sydämen ääni on tärkeämpi kuin järjen. Mikäli kyseessä on skorpparimies, hän varmasti tekee kiinnostuksensa selväksi. Ei muuta kuin seksikkäät releet niskaan ja skorpparin kaatoon!!!!

Äänestä
  • seksi ja seksikkyys!? Eikös skorpioni ole toisaalta myös järki-ihminen? Vai ohjaavatko skropparia ainoastaan tunteet tai "alapää"? Luulen tämän em. tapauksen syöksyvän kauas jos menisin hänen eteensä seksikkäissä tamineissa keikistelemään...sorry vaan

    Äänestä

  • capricorn woman kirjoitti:

    seksi ja seksikkyys!? Eikös skorpioni ole toisaalta myös järki-ihminen? Vai ohjaavatko skropparia ainoastaan tunteet tai "alapää"? Luulen tämän em. tapauksen syöksyvän kauas jos menisin hänen eteensä seksikkäissä tamineissa keikistelemään...sorry vaan

    Ja myös tuntemieni miesskorppareiden perusteella voin sanoa että luulisin kyllä et jos hän todella on skorppari niin kyllä seksikkyyskin tehoaa.. ja skorpparimies on helppo saada innostumaan vaikka mihin..

    Äänestä

anna palaa vaan älä mieti yhteensopivuutta kyllä se siitä lähtee menemään usko pois!

Äänestä

Usko pois jos ihatuksesi on oikea skoppari, et voi häntä vastustaa. Joten paras neuvo lienee ....anna palaa =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


capricorn woman kirjoitti:

Mitä teen kun olen ihastunut tulisesti erääseen skorpionimieheen. Tai ainakin uskon, että hän on skorpioni, en tiedä varmasti. Kiinnostusta tuntuu olevan myös hänen puoleltaan. Kaikki on vaan hyvin hienovaraista, koska molemmat ollaan varattuja. Mielestäni en häntä kuitenkaan saa, joten "unohda koko juttu" on turha neuvo...:) Auttakee auttakee hyvät immeiset nyt!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu