Haminan top 5 tiukkaa muijaa?
Haminan top 5
Sepi
236172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
haminassa ei ole yhtään muijaa mikä menis top5 listalle...KAIKKI ANTAA PILLUU JOS PYYTÄÄ(AINAKIN ULKOPAIKKAKUNTALAISELLE)..!!!!!!
Haminassa ei ole tiukkoja muijia, sieltä ei löydy yli 12 V neitsyttä. Haminassa saanti on varmaa, ilman pillua en ole koskaan lähtenyt pois. Puistossa ja autossa naitu armeija aikoina monta kertaa. Panoseuraa haettu sieltä armeijan jälkeenkin monta kertaa. Muistettava pitää kumit mukana Haminassa vieraillessa muuten syyhy hepissä.
Niin ja te miehet itsekin uitatte keppiä ties missä toosissa. Tosiaan kumi pitää olla tv nainen
petsa poika tykkää horoperse pojista
....NIITÄ OLEMASSAKAAN? MULLA ON SELLANEN KÄSITYS HAMINALAISISTA MUIJISTA, ET NE TODENNÄKÖISESTI ON MENETTÄNY NEITSYYDEN JO VIIMEISTÄÄN 12V. SEN JÄLKEEN NE JAKAA TOOSAA JOKAISELLE, JOKA TAJUU VAAN PYYTÄÄ... JOKAINEN MUN TUNTEMA HAMINALAINEN MUIJA ON IHAN TÄYS HORO! EN KOSKIS KEPILLÄKÄÄN!!!!!
Haminan muijat on tosiaan horoperseitä, aina perse pystyssä munaa vailla. Taudit leviää klamydia joka toisella, ei kivaa, kumit pitää muistaa. HUOMIO!Kun panette Haminan horoja niin muistakaa aina käyttää kumia. Siellä ei voi pitää muuta TOP 5 listaa kuin kuka on antanut useimmalle.
kaks ihmistä. Ja etenkin jos neitsyyden menettämisestä puhutaan niin toinen osapuoli on mies. Näissä Haminan horo kirjotuksissa oikein miesten miehet leuhkivat sillä kuinka kovasti ovat saaneet. Täytyneepä keksiä Jalluille ja muille yhtä mieltä ylentävä ilmaisu kuin heillä on Haminalaisille naisille.......
Ai niin... Alaikäsiin sekaantuneillekin on oma nimitys...
Haminassa olen aina saanut ja aina saan tästäkin eteenpäin. Vanhemmat naiset on ihan kuumana RUK:n solttupoikiin, varo etten hoitele iltalomilla sinunkin muijaasi.Viikonloppuvapailla jos ei ole saanut niin vähän aiemmin takaisin Haminaan niin aina pillua saa vakipanolta ja jos sillä rättikelit niin se hoitaa kaverin paikalle. Se siitä että Haminan naiset ei muka olisi horoja.
vain sitä samaa mitä miehet ovat tehneet jo satoja vuosia. Eli nauttivat elämästä. Mikäs naiselle sen mukavampaa kun mieli sattuu tekemään.. Miehet eivät yleensä kieltäydy..
Haminassa eritoten naiset tekee sitä. Rako levällään aina kun miespuolinen siitä vähän vihjaa. Haminan horoilla taudit leviää kovaa vauhtia eli kaikki ukot jotka hoitelette Haminan narttuja niin muistakaa käyttää sitä kumia, muuten vähintään kirvelyä hepissä ja mahdollisesti omalle muijalle seliteltävää liian kanssa.
Jalmari juttuja tietyn alan lehtiin.
Voisinkin tehdä kertomuksen omista seikkailuista Haminassa, saattaisi tulla paljon vihamiehiä jos kertoisin henkilöistä omilla nimillä. Siellä on tullut pantua niin monia vapaita ja vielä useampia varattuja narttuja. Sieltä voisi mahdollisesti löytyä sinunkin vaimosi/tyttöystäväsi irstaissa leikeissä minun ja kavereitteni kanssa. Monelle suhteelle siellä voisi olla parempi etten kirjoittaisi henkilöistä oikeilla nimillä, mutta mitä vittua se mulle kuuluu jos siellä muijat jakaa lootaansa kaikille ja ukot kotona valittaa että muijat pihtaa.
tiedämme miksi Klamydia tartunnat lisääntyy joka vuosi. Jalmari ei osaa pitää heppiänsä kurissa. Jotta saataisiin käyrät edes hieman laskemaan, lopeta se melskaaminen mekkojen alla.
Ei se Jalmari sitä tautia varmaan kovin paljoa yksin levitä toisin kuin meidän naapurin rouva. Ukko sillä on joku armeijan kapiainen ja kun sen ukko on metsässä niin kas kummaa liikenne lisääntyy taloyhtiössämme hirmuisesti. Ei ole päivää ettei sillä rouvalla kävisi ainakin kahta eri ukkoa, näin ne taudit leviää Haminassa ja Haminasta muualle. Ukot vahtikaa vaimojanne!
Siltäkö Haminalaiselta mä sen klamydian sain !!! En enää ikinä pane Haminalaisia narttuja !!! Lupaan sen, saavat elää minun puolesta vaikka minkälaisessa puutteessa !!! Hoitelen tästä lähtien vain kiimaisia Kotkalaisia narttuja !!! Niillä ei ole taudin tautia toisinkuin Haminalaislla !!!
Ja te miehet sitä kyrpää joka vitussa lillitatte. Että pata kattilaa soimaa.
Se onkin oikein vaimonsa pettäjille ja muille pukeille😂😂
No sinän sitten huoripukki oot. Turha naisia haukkua,kun itse panee ties ketä.
Teija ! :) mmmmm..
AG läski myyjä :P
En tiedä tuon tyyppisistä naisista, mutta tämän käymälän kusilaarilla tuntuu olevan melko pienellä aivokapasiteetilla varustettuja apinan jälkeläisiä. Herääkin kysymys, onko apina sittenkin kehittyneempi kuin hyvinkin kehittyneenä pidetty, näppäimiä paineleva ihminen.
Riippuu keneltä kysyy xD samat kurahaarat niitä tauteja kantaa kun ennenkin
Autossa pantu armeija? Ihan koko armeijako? Päällystöä myöten vai?
Nykyään ei kai enää, kun muijat tuli sotkemaan kuviot…