Camryn Keskuslukko

Mikä piru vikana, lukot jumissa joka ovessa. Avaimella aukeaa ovi kerrallaan. Nupit tosi jäykkiä. Rele napsuu kyllä hanskalokeron takaa.
Olen ovi kerrallaan käynnyt läpi ja vaikka johdot irroittaa ovien moottoreista tai releestä mikään ei laukaise tilannetta.
3318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..........

Äänestä
  • Ikävä kyllä pakkanen ei aiheuta kyseistä vikaa. On seissyt pari päivää lämpimässä tallissakin...

    Äänestä

  • Jallu kirjoitti:

    Ikävä kyllä pakkanen ei aiheuta kyseistä vikaa. On seissyt pari päivää lämpimässä tallissakin...

    Minulla Camryssa pakkanen aiheuttaa samaa vikaa,
    mutta vain yhdessä ovessa. Eikähän niiden korjaus kuulu ammattilaiselle. Lämpimässä ei ole mitään ongelmia. Bemarissa oli aivan sama vika. Mazdassa se on kuulemma aivan yleinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jallu kirjoitti:

Mikä piru vikana, lukot jumissa joka ovessa. Avaimella aukeaa ovi kerrallaan. Nupit tosi jäykkiä. Rele napsuu kyllä hanskalokeron takaa.
Olen ovi kerrallaan käynnyt läpi ja vaikka johdot irroittaa ovien moottoreista tai releestä mikään ei laukaise tilannetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu