Kaikki haukkuu aina Opelia mä en enää kestä,ostan Toyotan.
Kaikki haukuu.....sniiff
www
51204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Parempi se, kun muut haukkuu sun autoa mutta jos ostat tojotan niin joudut haukkuun ite omaa autoas. Mietippä sitä.
Niin ,en mä vaihdakkaan Vekkulia ,mehän olemme kavereita,on se hyvä että joku ymmärtää. :)Hyi, hyi pahat Toyota sedät.
nyt kuulostaa jo paremmalta! Pidä ittes vaan miehenä tai naisena jos niikseen tulee ja autona Opel!
.......mutta ainankii Lappeenrannan seudun auton ostajat on jo vihdoin tajunneet Opelin huippu hyvän "(laadun)" ja päätyneet muihin merkkeihin
ooppelin myynti 1-11/03 67 !!!!!!! autoa
VW 303 autoa
Nissan 297 autoa
Toyota 337 autoa
kyllä myynti luvut kertoo jo kaiken ei kannata p...aan sijoittaa
Joo, Opelin kehno laatu jurppii kärsivällisintäkin kaveria. Ja se perkuleen luistonesto, jota ei saa kytkettyä. Tosi hanurista, jos sattuu olemaan vähänkin pöpperöisempi keli.
Ennemmin ostaa Japsiauton.. ovat ominaisuuksiltaan yleensä saksalaisia vastaavia, mutta ikuiselta vikojen kanssa taistelulta välttyy.
Mutta rellut taitavat olla laadultaan niitä huonoimpia ainakin saksalaistutkimusten mukaan.