Haluisin saada todellakin kommentteja asiaani..Mitä sanotte siitä että jos jätkä ois muijaa kax vuotta nuorempi,yli kax vuotta..sanotaan et muija ois 15wee ja jätkä 13wee..
mitä sanotte?mun mielestä tuntuu aika oudolta..eihän rakkaus tietysti ikää katso..mut ei tää oo rakkautta!!comments?
mitä sanotte?mun mielestä tuntuu aika oudolta..eihän rakkaus tietysti ikää katso..mut ei tää oo rakkautta!!comments?
Vastaukset 6
Vanhimmat
mä oon 15vee ja mun jätkä täytti 2.päivä tammikuuta 14vee. ja mä rakastan sitä.
iällähän ei oo mitään välii, kunhan vaan välittää "kumppanistaan"!!! mitä sä muuten ite teet sen sun jätkäs kaa jos et ees rakasta sitä????!!!
Se jätkä josta ns.puhuin..en oo sen kaa..oon yhen toisen kaa..halusin vaan kysellä ja halusin kommenttia siitä et jos just JÄTKÄ ON MUIJAA NUOREMPI..yli 2vuotta..
et tälleen..oon 16wee..
Mä oon 17 ja mun jätkä on mua tasan 3 vuotta nuorempi. Se on kieltämättä ongelma, muiden mielestä. Mutta mua se ei haittaa niin kauan kun ihmiset ei ala mulle siitä vittuilee. En oo mitenkää erityisen lapsellinen eikä mun jätkä mitenkään erityisen kehittyny henkisesti, mutta kyllä me yhteen sovitaan, ei se oo iästä kiinni. Jos tuntuu siltä että on löytäny jonku jonka kanssa haluis koittaa, ni ei kyllä kannata mietti ikää!
Mut kyllähän toi -87 joka oli kolme vuotta ollu -81 jätkän kanssa.. Siis että kymmenen vuotiaana on alkanu seurustelemaan jonku.. No tai siis mä en tajuu! Ei tossa ikäerossa muuten niin kauheesti mitään, mut -87 on kyl viel aika kakara verrattuna 19-vuotiaaseen.. Hyväkskäytöltä haiskahtaa..? Voin olla väärässä, en tuomitse ketään.
Tiedän kyl mistä puhut..kiitos,en ollu viel tähän mennes saanu noin hyvää mielipidettä..=)
kkk