Mä oon tämmönen 15-vuotias tyttö ja oon viä neitsyt. Mua jännittää mun eka kerta jo valmiix, jos en sitten osaakaan tehä mitään... Eli auttakaa mua nyt ja kertokaa mitä mun tarttee yhdynnässä tehä ja miten olla, please!!!
HELP ME...
11
590
Vastaukset
- Sarah
itses..
- ..=)
Ole oma itses vaan..Asiat sujuu omalla tavallaan..Niin kävi ainakin mun tapauksessa..Älä jännitä turhaan..=)
- Harjoitellaan
Ole selvinpäin ja rakasta aidosti kumppania, älä myöskään tee sitä liian nuorena eli odota vielä muutama vuosi. On myös hyvä tuntea oman kehon salat ennen kuin aloittaa seksipuuhat toisen kanssa. Yhdynnässä saatu orgasmi tuntuu melko samanlaiselta kuin ite tehty, näin se vaan on.
- yonne1
Juo itsesi känniin, tuntuu paljon paremmalta.
- siioninvirsi
vähemmän syntiseltä....
- Kissi.Vähätissi
Jaksaa jaksaa, kestää kestää. Oota vielä 18 vuotta jos haluat päihittää mut odotuskisassa. Luleeko se jossai terveystiedon kirjassa että eka kerta pitäis ehdottomasti kokea ensimmäisen seurustelukumppanin kanssa ja vielä mieluummin ennen avioliittoa?
- Myötikset
Myötistä. Alkuperäinen viesti on kirjoitettu vuonna 2001.
- neuvokasta
Niin, ajatella! Aloittaja on nyt 31-vuotias ja ehkä kokenut jo ekan kertansa. Mitenhän lienee sujunut?
- broidi15
eikun selälleen jalat auki ja ensin pyydät kundin nuolee pimpan liukkaaksi ja sitten voi jo alkaa sovitella terskaa siihen vaolle ja varovasti painaa sisään
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2014281Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t583052Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per891658Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181296Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va121284Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi81076Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231067- 481028
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2371024- 49956