Tahtoisin rakastua uskovaiseen mieheen. Mutta vielä hän ei ole tullut kohdalleni. Urheasti jatkan toivomista ja uskomista että Isä on minullekin jonkun määrännyt.
Usko, Toivo, Rakkaus
Uskova
2344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minäkin uskon ja toivon että jonain päivänä näin käy!!Tunnen monia mukavia uskovaisia miehiä mutta haluan tuntea olevani varma ennen kuin seurustelen!!!Rohkeutta ja Jaksamista sinulle!!
Kiva että joku muukin ajattelee vielä samalla tavalla :o) Mä oon elämäni aikana tehny paljon mokia, mutta löytäny Jeesuksen kautta uuden tien ja elämän. Nyt tiedän että mulle on jossain joku olemassa ja vaikka ajatus siitä että se ei ole vielä mun elämässä, sattuu, niin silti jaksan odottaa koska tiedän että Isä haluu vaan pelkästään mun parasta viimekädessä. Siunausta ja voimia myös sulle sisko! :o)