Olisi tarkoitus lähteä kavereiden kanssa rantalomalle. Mutta missä tähän aikaan vuodesta on tarpeeksi lämmintä?
Kosilla näytti olevan vain ~15c, voi olla että katsoin väärin..turkkiin en tahdo enää mennä, sielä kun on oltu tarpeeksi.
Kohteen pitäisi olla suht. edullinen ja tekemisinä sielä snorklaus, biletys ym. normaalit
Kiitos kaikille vastauksista!
missä halpaa ja lämmintä helmikuussa?
matkaaja
4
1463
Vastaukset
- öjklj
Haloo!
Helmikuussa ei edes Kosilla ole noin lämmintä.
Thaimaassa on halpaa ja varmasti tarkenee. - Ammattituristi
Halvin, aurinkovarmin ja ainoa paikka Euroopassa lämpimään helmikuuhun on Kanarian saaret, niistä varmipana suosittelen Gran Kanariaa!
Näin on! - Seija
Jos snorklaaminen on pääharrastus, Sharm el Sheikh Egytissä on paras mahdollinen paikka. Koralliriutoille pääsee vaikka suoraan rannasta. Biletyspaikkana Gran canarian ja Teneriffan eteläpään paikat ovat Sharmiin verrattuna ylivertaisia.
- varmasti lämmin
Ilman muuta Goa on paikka jota etsit. Lämmintä riittää ja on myös halpaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857515- 965424
- 2624683
- 484582
- 643312
- 502728
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222378- 512372
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292352- 412214