voiko olla henkilöä, joka haluaa jutella

olis kiva jutella asioista
vaikka kulttuurista, elokuvista, tv:stä,
terveyden vaalimisesta, stressin poistosta, jne
3367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näissä jutuissahan on kyse kokemusten ja
mielipiteiden vaihtamisesta. Aiheista täytyy vain
olla kaikilla tietoa/mielipiteitä. Tämä on
tietenkin vain minun mielipiteeni.

Äänestä

Olisi ihan kiva jutella nimenomaan stressin
poistosta, koska itsellänikin on ilmeisesti aika
kova stressi tai ainakin hermot niin helkkarin
kireellä. Minä olen pikkupomo ja paska tää on
tosi stressaava hommeli, kun yölläkin jutut
pyörii päässä......

Äänestä
  • niin ei tarvi yöllä miettiä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


prisma kirjoitti:

olis kiva jutella asioista
vaikka kulttuurista, elokuvista, tv:stä,
terveyden vaalimisesta, stressin poistosta, jne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu