call of duty (stallingrad)

Siinä pitäs tappaa 4 upseeri kaksi oon tappanut(talon edessä huitomassa sotilaille)mutta loppuja en löydä? Mis ne ois?
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

2 upseeria pylväiden juurella, toiset kaksi kk-miesten takana polun varrella.

Äänestä

Minä sain kyseiset herrat eliminoitua vieressä olevan talon ylimmän kerroksen ikkunasta.
Talosta löytyi sniper-kivääri, jolla oli helppo "napsia" upseerit hengiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reetu kirjoitti:

Siinä pitäs tappaa 4 upseeri kaksi oon tappanut(talon edessä huitomassa sotilaille)mutta loppuja en löydä? Mis ne ois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu