reilun vuden ikäien äiti kyselee jota kiinnostaisi samalla myyntityö
mitäs sanotte myyntityöstä?
myyjäksi aikova
4682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olet reilun vuoden ikäinen? No on sulla niin paljon kirjotusvirheitä, että uskon kyllä. Ongelmaksi sulla muodostuu just tuo alhainen ikä. Asiakkaat ei varmaan ota vakavasti jos potkuhousut jalassa yrität heille uusia tietojärjestelmiä kaupata. Ja miten voit olla äiti jo tuossa iässä? Suomen lain mukaan lapses isä joutuu vielä vaikeuksiin! Kyllä sun kannattaa odotella pari vuotta, että kasvat vähän ja sitten harkita myyntityötä uudelleen jos se vielä kiinnostaa. Mutta eikös reilun vuoden vanhoille ole tarjolla töitä esim. lehdenjakana tai jotain. Ymmärrän kyllä hankalan tilanteesi, kun noin nuorena olet jo lapsen tehnyt ja jollainhan se olis elätettävä. Jokatapauksessa onnea työnhakuun!
Hei myyjäksi aikova!
Minulla on juuri sinulle sopivaa myyntityötä jota voit tehdä kotoa käsin. Olen 2 lapsen yh-kotiäiti. Tehnyt myyntityötä 2,5v kotoa.Ansainnut x summan € ja ansainnut samalla myös oman vapaa-aikani.
ota yhteyttä [email protected]
Olisi minullakin työtä tarjolla kotiäidille. Maailamn johtavimmassa terveys- ja hyvinvointialan firmassa. Voit soittaa puh. 050-3636851
www.tyotakotoakasin.info