Eli kertokaa missä on paras hinta/ laatu paperikuvien suhteen . Itse olin hieman pettynyt "fotoshoppiin" .
Missä teettää paperikuvat?
Jake
5927
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos kaverillasi on tulostin, tee sillä. Tulostimeillä saa ihan hyvän jäljen kuin fotoliikkeissä, paitsi tulostaminen ei ole halpaa eikä myös ne liikkeet. Tai hanki omalle kotiin printteri.
Mitä kuvia olet tekemässä ja mihin tai mitä varten? Lapsestasiko? Saitko digikameran joululahjaksi tai ostitteko ne yhdessä?
...taitaapi olla niitä halvimpia tällä hetkellä, 0,16 €/kpl. Toimituskulut kuvien määrästä riippuen kahden ja kolmen euron tietämillä. Kuvien laatu ok, toimitus nopea (viime tiistaina tilasin, torstaina perillä)
moi janne, kuvatko sä muijaa...?
Eirillä voi teettää 25 senttiä/10x13 kuva, postimaksun voi säästää jos hakee lähimmästä Citymarketista kuvat. Linkki löytyy www.citymarket.fi osoitteesta. Seuraavassa paketista saa vielä ilmaisia kuvia 10 kpl.
Ammattitaitoisin paikka on Isojaossa Tammistossa. Tämän vinkin antoi ammattikuvaaja. Itse olen ollut tyytyväinen laatuun.