Uusi

Terve,olisko jo nyt aika hankkia Sitikka
kun tosta Xsarasta näyttää olevan tosi kova
tarjous ? so.varusteet linjassa ja malli jo
tarpeeksi vanha.
2625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

osta siitä itsellesi hyvä auto. hinta-laatusuhde on kohdallaan! ja ihan jämäkkä ajettava se on.

Äänestä
  • Jo pelkkä ESP on ollut niin mahtava talvivaruste, että oksat pois!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xsara kirjoitti:

Terve,olisko jo nyt aika hankkia Sitikka
kun tosta Xsarasta näyttää olevan tosi kova
tarjous ? so.varusteet linjassa ja malli jo
tarpeeksi vanha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu