niksejä valokuvaukseen

auringonlaskukuvia kantsii ottaa
se on melkein aina erilainen
jos rannalla on silhuettina ihmisiä
niin aina parempi
mitä muita niksejä tiedät
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun käytät salamaa, saat etualalla olevat... esim
henkilöt oikein valotettuina ja taas
auringonlasku näyttää sietä takaa semmoisena

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sasmo kirjoitti:

auringonlaskukuvia kantsii ottaa
se on melkein aina erilainen
jos rannalla on silhuettina ihmisiä
niin aina parempi
mitä muita niksejä tiedät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu