Pukejen suunnittelija +/ tekijä

Hei!
Oletko sinä taidokas käsistäsi suunnittelijana ja/ tai tekijänä?
Tanssiryhmämme taritsisi jonkun joka suunnittelisi tai ainakin tekisi meille asut kilpailuihin...
Pukuja pitäisi tehdä 7:lle tytölle ja aikarajana olisi toukokuun 10 päivä. Hinnoista ja muista sovitaan?!
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen suunnittelija / tekijä. Minkälaista pukeje taritsisit?

Äänestä
  • Aiheemme on Afrodite/Venus, ja asut tietysti aiheen mukaisesti.
    Jos sinulla on koneellasi esim. messenger keskustelu ohjelma niin mailaa minulle osoitteesi
    [email protected] niin lisään sinut keskusteluuni ja toki voimme myös pelkkien mailienkin välityksellä jatkaa keskustelua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanssija kirjoitti:

Hei!
Oletko sinä taidokas käsistäsi suunnittelijana ja/ tai tekijänä?
Tanssiryhmämme taritsisi jonkun joka suunnittelisi tai ainakin tekisi meille asut kilpailuihin...
Pukuja pitäisi tehdä 7:lle tytölle ja aikarajana olisi toukokuun 10 päivä. Hinnoista ja muista sovitaan?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu