Saab 900S 2.0 -96 pirteämmäksi?

Moi,

Onko ihmisillä tietoo miten ko. saabia saisi pirteämmäksi? Onnistuuko "lastuviritys" ?
4876
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vain turboon onnistuu lastuviritys:

esm. www.bsrab.se tai www.maptun.com

Äänestä
  • kun perus 2.0i mylly. (130hv).
    Eli ei ole konsteja?

    Äänestä

  • saabnisti kirjoitti:

    kun perus 2.0i mylly. (130hv).
    Eli ei ole konsteja?

    Vaihtotarjouksia kysymään vaan...

    Äänestä

  • Kyllä Muukkonen (www.tmuukkonen.fi) mainostaa lastuja ym. vapaastihengittäviin mutta hinnat ovat aika suolaisia, 10 hv - 20 hv lisää, hinta 385 - 858 €.
    En ole kuullut kokemuksia Muukkosen töistä eli ei syytä kehua/haukkua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saabnisti kirjoitti:

Moi,

Onko ihmisillä tietoo miten ko. saabia saisi pirteämmäksi? Onnistuuko "lastuviritys" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu