Rakkaus on perseestä

Pelkään rakastua ku se toinen jättää kumminkin ja
se tekee taas kipeää. Luulun löytäneeni sen
oikean ja niin sekin sanoi musta et sä oot mulle
se oikee, samat ajatukset, harrastukset, haaveet,
tyyli. Mut sekään ei näköjään eriitä....
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

??

Äänestä
  • Siittä puuttui varmaan monta asiaa joka olis
    piettänyt meidät yhdessä... muttan en tiedä mitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AngelBoy kirjoitti:

Pelkään rakastua ku se toinen jättää kumminkin ja
se tekee taas kipeää. Luulun löytäneeni sen
oikean ja niin sekin sanoi musta et sä oot mulle
se oikee, samat ajatukset, harrastukset, haaveet,
tyyli. Mut sekään ei näköjään eriitä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu