se vaan jaksoi eilisessä jos-ohjelmassa selittää, kuinka hänen nuoruutensa on perinnöllistä hyvistä geeneistä, hyvistä elämäntavoista( ei polta, ota aurinkoa, ei käytä alkoholia, voimistelee, kosteuttaa ihoaan jnejne..) Kyllähän ne vanhentavat ketä vain.
mutta ei helvetti voi olla..mitä se akka nyt on..46v?? noin kiree naama. Vieressä istu kans joku meikkaaja, öbaut 10v.nuorempi joka näytti 10v. vanhemmalta kun tää Helena. Aijai, jos jostain kuva löytys ennen kasvojenkohotusta ja silmäleikkausta. Sinne jäisivät selitykset miten säilyä näin nuoren näköisenä.
mutta ei helvetti voi olla..mitä se akka nyt on..46v?? noin kiree naama. Vieressä istu kans joku meikkaaja, öbaut 10v.nuorempi joka näytti 10v. vanhemmalta kun tää Helena. Aijai, jos jostain kuva löytys ennen kasvojenkohotusta ja silmäleikkausta. Sinne jäisivät selitykset miten säilyä näin nuoren näköisenä.
Vastaukset 8
Vanhimmat
naamaan kahdesti päivässä aviomiehen tykistä niin kyllä rypyt oikenee.
kuulemma kaunistavat.
http://finnish.freehostingpeople.com/fh/06/HelenaLindgren024.jpg
http://finnish.freehostingpeople.com/fh/06/HelenaLindgren026.jpg
http://finnish.freehostingpeople.com/fh/06/HelenaLindgren028.jpg
http://finnish.freehostingpeople.com/fh/06/HelenaLindgren029.jpg
helvettiä ei maan päällä voi päästä kuin Lindgren "tulkinta" J. Leskisen joululaulusta.
ja kaiken aikansa ja rahansa ja muiden rahat...
oman kauneutensa hoitamiseen ja kauneusleikkauksiin ja jatkuvaan jumppaamiseen ja jatkuvaan dieetillä oloon ja kaikkiin mahdollisiin vartaloa muokkaaviin asuihin ja korostaviin vaatteisiin ja osaa meikkaamisen niksit...Eikö siinä tulosta synny?
Päältä valitettavsti paistaa suunnattoman epävarma ihminen joka ei tule koskaan saamaan muilta ihmisiltä sitä palvontaa mikä tyytyttäisi häntä itseään.Sääliksi käy....Ei hän mikään suuren luokan kaunotar ole.Pikku-söpö kuvattava kylläkin.
Lingrennin suvussa on hyvät geenit ?
Onkohan hän sukua muille Lindgreneille ?
Eikö Lindgren ole omaa sukuaan Holle Holopainen ?
Kerran oli Hesarissa juttua, ja siinä joku kysy että onko Holle sukua hänelle.
sisko ja sen veli. Jotenkin oudon näkösii molemmat.