Celicasta kokemuksia....?

Eli onko taattua Toyota laatua? Kiinnostaisi tuollainen 2,0gti "sainzi" tai "kankkunen". Mitä kannattaa tsekata? Nettiautosta ja autotallista katselin hintoja ~15ke-17ke.
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..on katsella iänvanhoja tojotia, oli se limited edition tms. Tee poikkeus lopultakin äläkä edistä suomalaista sikavanhaa autokantaa.

Äänestä
  • aikoinaan reilun vuoden ajelin carloksella et ihan mukava peli oli etenkin kun oli ahdettu kone!! Silloin ei ollu mitään vikaa mut nyt noi alkaa olla niin paljon ajettuja/rällättyjä et väkisin alkaa paikat hajoo. Vaikkakin varmasti kyseisessä luokassa parempia kestämään kuin muun merkkiset. Koneet varmasti kestää jos huollettu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


CLT16v kirjoitti:

Eli onko taattua Toyota laatua? Kiinnostaisi tuollainen 2,0gti "sainzi" tai "kankkunen". Mitä kannattaa tsekata? Nettiautosta ja autotallista katselin hintoja ~15ke-17ke.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu