Kaikki alle -95 hondat-->

saa laittaa paalaimeen ja sitä kautta säilykepurkeiks kaupan hyllyille jos kestävät edes säilöntä vaikutuksia. voipi olla et tuloo pellistä aine läpi!
6868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no kerros sitten mikä auto sun isilläs on? taitaa olla joku saksalainen paska joka seisoo korjaamolla kaiket viikot....

Äänestä
  • ...vielä joku pikkukiinalaainen, Micra tai vastaava. Korjaamolla se seisoo varsin vähän, kun kilometrejä tulee alle 10 000 vuodessa. Saman verran, kun mulle 2,5 kk:ssa.

    Äänestä

  • boomer kirjoitti:

    ...vielä joku pikkukiinalaainen, Micra tai vastaava. Korjaamolla se seisoo varsin vähän, kun kilometrejä tulee alle 10 000 vuodessa. Saman verran, kun mulle 2,5 kk:ssa.

    ...joku 15-vuotias uhmaikänen teini joka ajaa mopolla sen kympin 2,5kk:ssa..? Ja ihmettelen jos mikrolla PYSTYY edes ajamaan kymppitonnia vuodessa..

    Äänestä

  • Billy kirjoitti:

    ...joku 15-vuotias uhmaikänen teini joka ajaa mopolla sen kympin 2,5kk:ssa..? Ja ihmettelen jos mikrolla PYSTYY edes ajamaan kymppitonnia vuodessa..

    Olet osittain oikeassa. Ei niillä microilla, yariksilla ja civikeillä oikein taida kymppitonniakaan vuodessa viitsiä kitkuttaa. Luulen kuitenkin, että niissä lukemissa ne isäukon ajokilometrit liikkuvat. Ei ihme, että puhuu auton vaihdosta.

    Äänestä

----- : )

Äänestä

teitä helppo ärsyttää! miksi yleensä vaivautua pistämää tälläiseen mitää viestiä takas onko HONDA/auto teille kaikista tärkein asia jos on nii pitääskö ajatella vaihteeks jotai muuta ei ne oo ku autoja.jokaisella auto merkillä aina omat hyvät ja huonot puolensa.

PS.isäni ajaa kylläkin saksalaisella autolla joka ei ole muuten ollu huollossa kuin kilometri huolloissa(öljyt jne.)itse ajan kylläkin tällä hetkellä KAPPAS VAAN HONDALLA mutta omistan myös saksalaisen auton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


boomer kirjoitti:

saa laittaa paalaimeen ja sitä kautta säilykepurkeiks kaupan hyllyille jos kestävät edes säilöntä vaikutuksia. voipi olla et tuloo pellistä aine läpi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu