Audi A4 1.6 kokemuksia

Onko kukaan koeajanut kyseistä autoa?
Kiinnostaisi kuulla, miten moottori sopii autoon.

Onko 1.6 litrainen moottori riittävän tehokas kyseiseen autoon ?
Onko melutaso kohtuullinen moottoritie nopeuksilla yli 110km/h?
1740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omien kokemusten perusteella tuntuu, että on pikkasen liian pieni kone auton painoon nähden. Ohitustilanteissa aivan liian pieni mylly.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kari kirjoitti:

Onko kukaan koeajanut kyseistä autoa?
Kiinnostaisi kuulla, miten moottori sopii autoon.

Onko 1.6 litrainen moottori riittävän tehokas kyseiseen autoon ?
Onko melutaso kohtuullinen moottoritie nopeuksilla yli 110km/h?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu