oli suomalainen ruottalainen ja norjalainen ja ne oli autiolla saarella kuoleman kielissä, sitte sinne tuli piru, ja sano että mä päästän teijät taivaaseen jos kehitätte mulle sellasen tehtävän etten mä osaa sitä ratkasta. no siitä lähti heti norjalainen ja sano että mä heitän tohon hiekkaa yhen hiekan murun että sä saat hakea sen tuolta hiekka kasasta. no piru tonki vähän aikaa kasaa ja löysi hiekanmurun norjalainen lähti helvettii. sitte ruotsalainen vetäs parrastaan sängen ja heitti sen meree ja sano hae se tuolta vedestä. piru ui vähän matkaa ja palasi sängen kanssa takasin ruottalai lähti manalaan. sitten tuli suomalaisen vuoro se otti tynnyrin poras sen täytee reikiä ja sitten pieras sinne, suomalainen kysyi mistä reijästä se pieru tuli ulos, piru mietti vähän aikaa ja valitsi yhen reijän. suomalainen huusi no ei se siitä reijästä tullu vaa persreijästä!!!
hyvä suomalainen!!!
hmmmmmm
1
1522
Vastaukset
- joonas ritamäki
no kyllä toi vili valtoselta on ihan hyvin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764