rental

Kävin koeajamassa Rental -erikoisautovuokraamossa E-sarjan 500:sen, Mahtava auto kaikenkaikkiaan. Kesäkelillä tuntuma olisi tietty ollut toinen.
Onko muilla kokemusta Rental firmasta ja sen r-klubi jäsenyydestä?
42664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älyttömän kallis, jopa tuhatta euroa lähentelevä jäsenyys vuokraamossa ei lyö leiville paitsi vuokratessa heidän Ferrari tai tuleva MB SLR vai oliko se CLR.
Hienoja vehkeitähän heillä on tallissa, joilla kelpaa katto auki ajella mutta tonnin jäsenyys on todella kallis sillä harva viitsii tonnia maksaa jos pari kertaa kesssä haluaa ajaa laatu-autolla.

Heidän vuokraushinnat ovat siis halvempia jäsenille.
T MB C220

Äänestä
  • Minulle esitettiin jäsenyysmaksuksi melkein 2500 euroa! Kovasti on noussut jos olet itse saanut tonnin tarjouksen!

    Äänestä

En ole osakas, mutta mitä nyt olen autoja vuokraillut niin hyvin on hommat Rentalilla. Hyvin homma pelaa! Ajattelin tässä vaimon kanssa hankkia tuon osakkuuden niin autojen vuokraus olisi halvempaa! ^_^

Äänestä
  • Jos todellakin aiot ostaa ja käyttöä on mä voin myydä mun osakkuuden sulle. Mulla ei ole ollut käyttöä juurikaan osakkuudelle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vuokraaja kirjoitti:

Kävin koeajamassa Rental -erikoisautovuokraamossa E-sarjan 500:sen, Mahtava auto kaikenkaikkiaan. Kesäkelillä tuntuma olisi tietty ollut toinen.
Onko muilla kokemusta Rental firmasta ja sen r-klubi jäsenyydestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu