Noin 115...

vuotta siihen menee, jos laitan jokaisesta viikkorahastani syrjään 5 euroa.

Voi hitsin pitsi! Maltan tuskin odottaa, että saan vaadittavat 29700 kasaan. Tulis jo kesä, sillä tekis mieli päästä koklaan uutta lippalakkia.
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä saankin viikkorahaa enemmän ja laitan 10€ säästöön!!!

ulis kesä jo että pääsis rannalle imemään munaa ja saisi lisätienestejä.
Kaveri imi viimekesänä niin paljon että sai ostettua TYPERän takin!!

Kivaa, tikkari suuhun ja housut alas!

ELÄKÖÖN HÅNDA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NiiloTheNopea 16 valve kirjoitti:

vuotta siihen menee, jos laitan jokaisesta viikkorahastani syrjään 5 euroa.

Voi hitsin pitsi! Maltan tuskin odottaa, että saan vaadittavat 29700 kasaan. Tulis jo kesä, sillä tekis mieli päästä koklaan uutta lippalakkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu